Krówki

Tradycyjne cukierki krówki to jedne z najpopularniejszych słodyczy w Polsce. Produkowane są już od lat 20. XX wieku, dlatego są bardzo lubiane i często wybierane zarówno przez młode, jak i starsze osoby. Mają dosyć prosty skład, natomiast wyjątkowy proces produkcji sprawia, że nabierają charakterystycznej konsystencji.
<

Krówka cukierek – dostępny w wielu wersjach

Wyjątkowy smak, jaki mają cukierki krówki kojarzy na pewno każdy. Nie wszyscy jednak wiedzą, że występują one w wielu wariantach. W zależności od własnych preferencji można zakupić krówki karmelowe, czekoladowe, kawowe, a nawet kokosowe, cytrynowe czy piwne. Zatem każdy ma szansę znaleźć swój ulubiony smak.

Krówki są również dostępne w różnego rodzaju opakowaniach. Najpopularniejsze z całą pewnością są pojedynczo zapakowane cukierki, które można znaleźć w każdym sklepie spożywczym. W cukierniach często można spotkać się z kolei z ręcznie wytwarzanymi i pakowanymi krówkami. Ponadto masa krówkowa stała się na tyle popularna, że zaczęto ją również wykorzystywać jako uzupełnienie wielu wypieków.

Krówka cukierek – pomysł na upominek lub nawet reklamę

Wyjątkowym pomysłem jest zakupienie cukierków krówek zapakowanych w specjalne, spersonalizowane papierki. Niektóre firmy proponują wiele gotowych grafik, które można uzupełnić zdjęciem lub napisem, inne z kolei dają możliwość stworzenia grafiki od podstaw.

Takie cukierki mogą stać się świetnym uzupełnieniem ważnych wydarzeń. Często są one zamawiane z okazji ślubów, chrztów czy urodzin. Jednak mogą pełnić również rolę promocyjną, wystarczy zamówić cukierki, których opakowania będą przedstawiały logo firmy, można mieć wtedy pewność, że każda poczęstowana osoba zapamięta je na długo.

Cukierki krówki cena

Kupując cukierki krówki cena zazwyczaj podana jest za kilogram, ewentualnie za gotowe opakowanie. Na różnice w cenie ma wpływ zarówno wariant smakowy, jakość jak i miejsce zakupu. Gotowe opakowania w zależności od wielkości można zakupić już za kilkanaście złotych za 1 kilogram. Ręcznie wykonane i zapakowane cukierki kosztują ponad 20 zł.

Najdroższą opcją są krówki zapakowane w personalizowane opakowania. Tutaj na cenę końcową wpływ ma rodzaj wybranej grafiki, a także wielkość zamówienia. Generalnie ceny zaczynają się od ok 35 zł za 1 kilogram. Należy jednak pamiętać, że oprócz wyjątkowego smaku pełnią również rolę dekoracyjną lub promocyjną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here