Fotele hotelowe

Krzesła hotelowe czy fotele to niezbędne wyposażenie każdego kurortu. Zwykle widać je w hotelowym lobby, od razu po przyjeździe. Warto więc zadbać o ich estetyczny wygląd i świetną jakość. Fotele hotelowe – co jest teraz modne?

Fotele hotelowe pikowane

Pikowane meble (a więc nie tylko fotele. ale też np. sofy, krzesła hotelowe) są niezwykle popularne i modne. Nie ma w tym nic dziwnego – są komfortowe, funkcjonalne, a przy tym eleganckie i niesamowicie stylowe. To wybór ponadczasowy, który będzie wyglądać bardzo dobrze nawet po kilku latach. Nawet w najzwyklejszym pomieszczeniu pikowane fotele będą przyciągać uwagę i stanowić ozdobę.

Fotele pikowane nie są jednak opcją przesadzona i zbyt ekstrawagancką, aby umieścić je w hotelowym lobby czy w pokojach. Sprawdzą się również we wnętrzach minimalistycznych i przytulnych, nie tylko glamour.

Fotele „uszaki”

Fotele uszaki to dobre i stosunkowo tanie meble hotelowe. Model ten jest wymodelowany tak, by siedzenie w nim było bardzo wygodne. Ma podłokietniki, na których można swobodnie ułożyć rękę oraz spory zagłówek, na którym odpocznie głowa. Niekiedy miewa również podnóżek, aby móc wyciągnąć nogi po męczącej podróży.

W przypadku foteli uszaków można bawić się kolorami. Design jest bardzo klasyczny i ponadczasowy, więc można nieco zaszaleć z obiciem, robiąc z niego kontrastowy element pomieszczenia (np. kolor żółty, zielony). Wystarczy je dopasować np. do dywanu, a całość będzie bardzo przemyślana i modna.

Welurowe fotele obrotowe

Welurowe fotele obrotowe to dwa w jednym – mebel do biurka oraz wypoczynkowy, w którym można poczytać książkę czy pooglądać telewizję. Jest to więc świetne rozwiązanie do pokoju hotelowego, bo jednym meblem można zastąpić dwa. Zajmuje to mniej miejsca i będzie wyglądać stylowo. Sprawdzi się też dla osób, które muszą chwilkę popracować w pokoju hotelowym. Będą mogły to zrobić w wygodnym meblu. Fotele obrotowe nie sprawdzą się raczej w lobby czy w holu – będą się przesuwać i mogą być kłopotliwe w przypadku dzieci. W pomieszczeniach ogólnodostępnych lepiej postawić na meble stabilne.

Welur, od kilku lat, jest niezwykle popularny w przypadku mebli. Meble obrotowe z welurowym obiciem to stosunkowo tanie meble hotelowe. Wyglądają one jednak niezwykle elegancko i luksusowo, każdemu pomieszczeniu dodadzą nieco charakteru i klasy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here