Wczasy w Hiszpanii

Bardzo chętnie wyjeżdżamy na wakacje – obecnie podróżujemy zdecydowanie więcej, częściej i intensywniej niż na przykład nasi rodzice czy też dziadkowie, którzy w latach swojej młodości jedynie mogli pomarzyć o zagranicznych wczasach. Bywało nawet że musieli oni prosić władze o specjalne pozwolenie na wyjazd do innego województwa nie mówiąc już o przekroczeniu granicy państwa polskiego. Ostatnimi czasy Polacy coraz częściej fundują sobie zagraniczne wojaże, a ich ulubionym kierunkiem stało się południe Europy.

Wycieczki – Hiszpania, Włochy, Malta piękna i słoneczna, cudowna oraz urokliwa i antyczna Grecja, San Marino, Francja wraz z Lazurowym Wybrzeżem i Saint Tropez, Portugalia, Gibraltar, Cypr, a także bardziej odległe zakątki poza Europą na przykład Egipt, Maroko, Izrael, Kraje Ameryki Łacińskiej, Stany Zjednoczone, Australia, Nowa Zelandia, Madagaskar, Sri Lanka, Dubaj oraz wiele, wiele innych. Wszystko tak naprawdę zależy od tego jak dużą ilością wolnego czasu dysponujemy oraz jaki wysoki jest nasz budżet jaki możemy na tego typu podróże przeznaczyć.
Wybierając się jednak na Wycieczki – Hiszpania mamy do dyspozycji mnóstwo wspaniałych miast i miasteczek oraz cudowne i słoneczne hiszpańskie wyspy dlatego na wycieczki – Hiszpania z pewnością nie będziemy mogli na nudę narzekać.

Będąc w Hiszpanii koniecznie odwiedźmy cztery główne oraz największe hiszpańskie miasta. Do czołowych Hiszpańskich miast należą oczywiście jej stolica z siedzibą w Madrycie, Walencja, Sevilla oraz cudowna, będąca stolicą Katalonii Barcelona. W tej ostatniej możemy liczyć na mnóstwo cudownych atrakcji takich jak chociażby wspaniała katedra świętej rodziny czyli Sagrada Familie, niesamowite ogrody wybitnego rzeźbiarza oraz architekta Gaudiego, Port rybacki oraz niesamowite plaże i uliczki, a także cudowne pokazy fontann wraz z orkiestrą muzyczną. Ponadto w okolicy katalońskiej znajduje się przepiękne wybrzeże o nazwie Costa Brava gdzie doskonale możemy wypocząć oraz naładować akumulatory po ciężkiej pracy przez cały rok.

Na wybrzeżu Costa Brava jednymi z najpopularniejszych miejscowości oferujących wczasy oraz wiele atrakcji turystycznych są Loretdemar, Margreaddemar, SantaSussana oraz Callela. Wycieczki Hiszpania to także wspaniałe hiszpańskie wyspy do których bez wątpienia należą Majorka, Ibiza, Lanzarote oraz Wyspy Kanaryjskie czyli Fuertaventua, Teneryfa i Lanzarote. Wycieczki – Hiszpania na wyspy kanaryjskie to świetne rozwiązanie dla osób, którym przede wszystkim zależy na tym aby w cudowny sposób odpocząć i oddać się słodkiemu lenistwu podczas wygrzewania się na promieniach słonecznych. Temperatura powietrza na wyspach kanaryjskich jest niezwykle wysoka – już nawet w marcu można się tam doskonale opalić dlatego takie wypady są idealne zarówno na weekend jeśli chcemy zaznać troszkę słońca i opalić się oraz popływać jak również na cały tydzień kiedy swój urlop wykorzystujemy poza sezonem wakacyjnym. Nie zaleca się jednak dłuższych niż tygodniowe pobyty bowiem mogą one wiązać się z monotonią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here