Wszystko, co trzeba wiedzieć o przeszczepie włosów

Nadmierne wypadanie włosów nie jest wyłącznie męskim problemem. Może on dotknąć również kobiety. Przeszczep włosów jest skuteczną metodą poprawienia błędów natury. Co trzeba wiedzieć o wszczepianiu włosów?

Jak wygląda przeszczep włosów?

Transplantacja włosów Warszawa to zabieg, który wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu pacjent nie musi obawiać się bólu.

Przeszczepy włosów Warszawa polegają na pobraniu mieszków włosowych z tyłu głowy i przeniesieniu ich w miejsca, gdzie jest ich za mało. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy robota tzw. mikropunchy. Trzeba jednak pamiętać, że najważniejsza jest sprawność manualna lekarza.

Wszczepianie włosów warszawa polega na pobraniu jak najmniejszej ilości mieszków włosowych. Częste nacięcia, w których umieszczane są mieszki, pozwalają uzyskać naturalną linię włosów, która będzie wyglądać dobrze nie tylko dziś, ale również za 10, jak i 20 lat.

Po zabiegu

Wszczepianie włosów Warszawa to dopiero pierwszy etap powrotu do pięknej, bujnej fryzury. Trzeba pamiętać, że po wszczepieniu włosów Warszawa mieszki włosów wypadną. Stanie się to po 7 – 14 dniach. W ich miejsce po 2-3 miesiącach wyrosną nowe włosy. I są to właśnie te włosy, które zostaną z pacjentem na zawsze.

Trzeba pamiętać, że transplantacja włosów Warszawa to zabieg, który bardzo szybko pozwala wrócić do normalnego życia. Niezbędne jednak jest przyjmowanie antybiotyku oraz leków przeciwzapalnych, by zapobiec bólom głowy.

Trzeba również pamiętać, by przez kilka pierwszych tygodni po transplantacji włosów Warszawa unikać intensywnego wysiłku. Nie można uprawiać sportu, korzystać z basenów czy solarium. Warto również unikać słońca.

Przeszczepy włosów Warszawa to zabiegi, które mogą pozostawić na głowie blizny. Nie są to jednak duże ślady. Trzeba również pamiętać, że zostaną one zasłonięte przez nową, bujną fryzurę.

Wszczepianie włosów Warszawa to zabieg, który może pomóc każdemu, kto czuje się niekomfortowo z przerzedzonymi włosami. Korzystanie z tresek, doczepek czy peruk jest nieestetycznym rozwiązaniem, które wpływa negatywnie na stan fryzury.

Włosy to jeden z największych atutów urody. Warto zadbać, by dobrze czuć się ze swoimi włosami. Pomoc lekarza czasami jest najskuteczniejszym rozwiązaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here